KONST / Litografier / Grafiskt blad 13442310
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:12:19
27/8 20:14:30
300 kr
31/8 11:48:30
Valeria Montti Colque
Läs mer om Valeria Montti Colque